Sonax kliimaseadme puhastusaine

9,90

Tootekood: 323-100 Kategooriad: ,

Puhastab auto A/C- ja ventilatsioonisüsteemid. Eemaldab ebameeldivad haisud ja jätab värske lõhna. Eriti lihtne kasutada!

Konditsioneer on ideaalne keskkond kopitanud haisule. SONAX auto A/C puhastusaine puhastab lihtsalt ja kiiresti ventilatsioonisüsteemi ja aurusti ning eemaldab soovimatud haisud.

Kasutamine: raputage purki enne kasutamist. Käivitage auto mootor. Reguleerige konditsioneer külmale õhule, ventilaatori kiirus maksimaalsele astmele ja lülitage salongiõhu ringlusele. Avage kõik ventilatsiooniavad. Lükake juhiiste nii ette kui saab ja reguleerige seljatugi ettepoole. Hoidke purki endast eemal, vajutage valget nuppu ja asetage püstiselt tagaistme ette. Minge autost välja ning sulgege uksed ja aknad. Lülitage mootor 15 minuti pärast välja, avage kõik uksed ja tuulutage salongi vähemalt 10 minutit.

Tähelepanu: kasutada ainult välitingimustes. Ebapiisava ventilatsiooni korral võib moodustada plahvatusohtlikke segusid. Kasutustemperatuur üle 10°C. Soovitatav kasutada regulaarselt.

Puhastab auto A/C- ja ventilatsioonisüsteemid. Eemaldab ebameeldivad haisud ja jätab värske lõhna. Eriti lihtne kasutada!

0
    Ostukorv
    Teie korv on tühiTagasi poodi